Job Details
Location

Belgrade

Qualifications

High School +

Experience

Not neccessary

Industrija elektronskih plaćanja je u konstantnom i brzom rastu. Uloge i odgovornosti članova našeg tima se stalno usklađuju sa potrebama industrije plaćanja. Porastom broja korisnika naših usluga, imamo potrebu za daljim širenjem tima sa prevashodnim zadatkom da se pomogne korisnicima, a kako bi oni postigli što bolje rezultate u elektronskoj trgovini.

U potrazi smo za osobom, bez posebnog prethodnog iskustva, ali sa izrazitim osobinama organizovanosti i sistematičnosti, koja je spremna da uči i koja će nakon obuke samostalno obavljati dodeljene administrativne zadatke.

Opis radnih zaduženja:

  • Prijem i prosleđivanje dolaznih telefonskih poziva
  • Evidencija, arhiviranje i otprema pošte
  • Prijem i digitalizacija ugovora i njihovo arhiviranje
  • Prihvat, zavođenje i arhiviranje finansijske dokumentacije
  • Unos odlaznih faktura u knjigovodstveni program
  • Komunikacija sa klijentima vezano za finansijska dugovanja (slanje podsetnika i pojašnjenja)
  • Obavljanje administrativnih poslova na terenu (banka, pošta i sl.);
  • Asistencija sektoru finansija u izradi izveštaja i analiza za menadžment
  • Evidencija radnog vremena i prisustva zaposlenih
  • Organizacija i planiranje sastanaka, konferencija i poslovnih putovanja
  • Vođenje evidencije i nabavka kancelarijskog materijala

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Najmanje SSS (ekonomski ili pravno-birotehnički smer)
  • Osnovno razumevanje u oblasti ekonomije, administrativnih poslova, računovodstva, poslovne korespondencije
  • Odlične komunikacione i organizacione veštine
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Engleski jezik na nivou dovoljnom za poslovnu komunikaciju
  • Poverljivost, odmerenost i diskretnost i želja za usavršavanjem

Nudimo Vam:

  • Učenje i usavršavanje u korporativnom okruženju
  • Mogućnosti profesionalnog razvoja i napredovanja u karijeri
  • Puno radno vreme u kancelariji u centru Beograda
  • Početna neto plata od 55.000 din uz redovnu godišnju evaluaciju napretka

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju i ispunjavate uslove, molimo vas da pošaljete svoj CV (poželjna fotografija) elektronskim putem. Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Our screening process: We’re dedicated to working ethically and with transparency in the world of payments. That’s why you’ll also play an important role when joining us by completing pre-employment screening. This is part of our selection process to hire reliable, honest and skilled colleagues. That means the screeninwill include checking your references, CV, diploma and/or other documents, as well as sending us a self-declaration form and statement of good conduct.

Need Secure Online Payments?

We enable merchants to accept online and mobile payments from buyers worldwide.
Allsecure

Established in 2001. AllSecure became a global Payment Service Provider dedicated to providing tailor-made online payment solutions that solve issues and suite the requirements of its clients.
Our PCI DSS Level 1 payment gateway processes in multiple market and currencies through single platform in a smart and cost-effective way. The aim is to optimize the clients’ payment solutions using the best gateway technologies, world class acquires along with our in-depth payment knowledge and professional services.

Contact info
Legal
Secured By
pcidss
visasecure
mcidcheck
amexsafekey
dinersprotectbuy
Accepted Methods
VISA
mastercard
maestro
dinersclub
dinacard
blik
eps
multibanco
przelewy24
paysafecard
discover
american express
sofort
giropay
cartebleue
bancontact